Jump to content
rhakany

Türkiye'den Ripple Yatırıcımları

Recommended Posts

Guest mehmetb

Böyle demeyin... Kendi açınızdan görmeyin... Dünya'ya yön veren sistemin para birimi olmada yerini almayı başardı... Buradan bakarak geleceğini görmek "akıl" sahipleri içindir... 

Guest mehmetb
Posted (edited)

XRP'nin üç yılda gibi bir sürede Dünya'nın Resmi Dijital Para Birimlerinden bir  tanesi olması ihtimali yüksek!!! Şimdiden küresel banka ve Devletlerin kullanımına geçen  XRP'nin arkasındaki kuvvet hatırlanmalı... Bu gerçekten yararlanmak sağduyu becerisidir... 

Edited by mehmetb

Guest mehmetb
Posted (edited)

Bir gerçeği dillendirdim taraf olmadan ..! Sağduyu ile paylaşmaya çalıştım. XRP'den başka elbette yarar sağlanacak Coin'ler vardır ... Bundan sonrası için sadece izleyiciyim. Hepinize şimdiden teşekkür ...

Edited by mehmetb

Ben Amerikada yasiyorum. Crypto currency lere olan ilgim Bitcoin in ilk sicrama yasadigi gunlere kadar dayaniyor. O zamanlar nasil calistigina dair bir fikrimiz ve guvensizlik oldugundan dolayi malesef iyi bir yatirim yapamadik. Simdi bu deneyimlerimizden yola cikarak hedef olarak 2018 ortalarina kadar 10 k xrp hedefim var. BTC tarzi bir sicrayisi xrp de ongormuyorum. Cunku, piyasada su anda 100 milyar xrp bulunuyor ve tek bir sirket tarafindan kontrol edilip mining edilmiyor. Bunun sonucunda xrp den gelecek senelerde  cok buyuk sicramalar beklemeyin. Xrp yavas ve etkili olarak yoluna devam edecek. Birim Xrp nin 10$ olmasi pek ongoru dahilinde bile degil kisa vadede. Bu 1 trilyon dolara tekamul eder ki buda pek mantikli degil. Buyuk yatirimcilar icin kisa vadede cok etkili. Buda diger bir alan yaratiyor aslinda. Bankalar xrp yi ellerinde tutarak likidite bazli kullanabilecegi anlamina geliyor. Bu da demek oluyor ki, sirkulasyon her gecen gun fazlasiyla artacak. Eger sirket saglam adimlarla ilerlemesini surdururse bugun xrp ye yaptiginiz yatirimlar gelecekte size ve ailenize rahat bir ortam yaratacagi suphe goturmez bir gercek.

Merhaba

Akbank Ripple ile calismaya basladigini duydum fkat aktif olarak XRP kullaniyormu bilgisi olan arkadas varmi yada Turkiyede akbank ta calisan birini mi sorsak XRP ile mi calisiyorlar ??:D

Merak ettimde..ben yurt disindayim...bu digital para isi yeni ilgilenmeye basladim ufak tefek oliyorum ama BTC filminin tekrari olmucak gibi geliyor...Zaten herseyde gec kaliyoruz..

Selamlar