Jump to content
rhakany

Türkiye'den Ripple Yatırıcımları

Recommended Posts

Ben Amerika'da öğrenciyim. Türk vatandaşıyım ama alım-satımları Amerikan adresi ve kartlarıyla yapıyorum yani, dolayısıyla ikisinin ortası gibi. 

Kripto para konusunda yeniyim, edindiğim izlenim trade'in riskli olduğu yönünde. Satın alıp dokunmama yoluna gidiyorum. XRP'nin ciddi değerleneceğini düşünüyorum çünkü çok verimli bir mantık üzerine kurulu, büyük bir ekibi var. Genel olarak gelecek vaat ediyor. 

Merhaba Türkiye de yaşıyorum. Kripto para konusunda yeniyim. Çok fazla bilgi sahibi değilim acikcasi. Bir miktar ripple alıp uzun vade beklemek istiyorum. Bunu Türkiye de hangi site üzerinden yapabilirim bir çok yere baktım hepsi Bitcoin ticareti yapıyor ikisi ayni değil sanırım. 

On 5/26/2017 at 11:37 AM, Dobutamin said:

Merhaba Türkiye de yaşıyorum. Kripto para konusunda yeniyim. Çok fazla bilgi sahibi değilim acikcasi. Bir miktar ripple alıp uzun vade beklemek istiyorum. Bunu Türkiye de hangi site üzerinden yapabilirim bir çok yere baktım hepsi Bitcoin ticareti yapıyor ikisi ayni değil sanırım. 

Kraken'de hesap açabilirsiniz XRP satın almak için. Verify işlemleri uzun sürse de şu an için en iyi borsa diyebilirim.

On 30.05.2017 at 1:13 PM, erdalmutlu said:

Kraken'de hesap açabilirsiniz XRP satın almak için. Verify işlemleri uzun sürse de şu an için en iyi borsa diyebilirim.

Teşekkürler ilginiz için bi arkadasta poloneix diye bi siteden bahsetmişti bakalım birini seçip devam edeceğim. Tekrar teşekkürler

Polononiex'te açtığınız hesapla doğrudan XRP alamazsınız. öncesinde ya USDT, ya başka bir altcoin ya da BTC'nizin olması gerekir.

Bitstamp tavsiye ederim doğrudan dolar yollayıp alabilirsin. Krakan'de olur:) o da iyidir.

Guest mehmetb

Merhaba arkadaşlar bende sizler gibi XRP yeni yatırımcılarındanım.

XRP seçimi; sağlıklı, güvenli ve geleceği olan bir yatırım olduğu kanaatindeyim. Bu nedenle; XRP'i ile ilgili yersiz düşünceleri bırakıp, uzun vadeli kazanım programından yararlanmaya bakmalıyız(!) derim. Çünkü XRP küresel finans çevrelerinin entegrasyonunu hedefleyen ve onların potansiyelini Küresel entegresyona dönüştüren Digital teknolojinin para birimi... Teknolojik yeniliği ve gerçekçi altyapısı, BitCoin vb'lerinden "bağımsız" bir gelişim çizgisine de sahip olmak üzere...
Yalnız şu hususta uyarıda bulunmak isterim; XRP'i uzun vadeli bir yatırım kaynağı...Kısa vadeli hesap ile hareket etmek yanıltır bizleri...

XRP'in "dört yıllık" süreci bağımsız kendinin yolunu açacak gerçekçi altyapı süreci olduğu görülmekte... Bundan sonrası için kendini ispatlar "pozisyon" yakaladığı görülmekte... Banka vb sektörlerle olan antlaşması bunu doğrulamakta... Burada bizlere düşen sabır ve sağlıklı bilgi kazanımı üzere olmaktır... Bu forum; Diğital para ve geleceğine ilişkin yeterli bilgi edinebileceğimiz kaynaklardan biri olarak belirdi... XRP'i ustalarına teşekkür...

Guest mehmetb

Bu gece saat; 0: 1 ile XRP'i yeni bir kayda geçiyor... Bütün izlenimler bu doğrultuda... Serin kalarak izlemek ve elimizde olan imkanları XRP'i üzerinden değerlendirmekte yarar umuyorum. Yarın için yarınlarımız için...

Ayrıca bu platformun Türkiye yatırımcıları kapsamında sağlıklı bilgi üreten ve paylaşan bir forum olması yakışandır bizlere... Türkiye paylaşım formunu açan arkadaşımıza da teşekkür...

Guest mehmetb

Kürüsel bankalar ve devletlerin XRP'i kullanmaya başlamasının getirdiği başarı mutluluğu, XRP'i yöneticilerini rahatlattı sanki... Kendilerinden beklenen dengesiz çizgi yerine taban tutarak, ki bunu 280 ortalamasıyla ispatlar oldu... Bu gece XRP üzerindeki her çeşit baskının azalmaya başladığı, yeni tabanlar tutarak gerçekçi hafif dalgalanma süreçlerini deneyimlemeye başlayacağı beklenmekte... Umut veren bu sonuç; Japonya ya da her hangi bir ülke eksenli olmaktan çok Küresel başarısıyla ilişkili olmalı... Dünya'da XRP'i dönemi başlıyor intibasını da uyandırdı...

Guest mehmetb

Dünya bütünleniyor... Ripple'nin küresel "on beş" banka ile çıkışı ve küresel dijital para birimi olarak diğer para birimlerinden bağımsız ve etkin bir kimlik ile XRP'in var olacağının da işareti... Dünya'nın geldiği bu sonuç kendinin belirleyici gücünü yeni bir ezici güce dönüştüreceğini de anlatmakta... Bundan sonrası için yaşanabilir dünyanın olacağı kanaatinde değilim. hiç olmazsa kendimize saygılı bireysel bir yol açmaya bakalım. Dünya da beliren XRP'İ fırsatından küçücük de olsa yararlanmaya bakalım, derim.

Guest mehmetb

Ve XRP'i yürümeye başladı... Yükselişte yeni bir gün süreci ile... Yaşanabilir dünya'ya "katkı" yapması dileğiyle...

Guest mehmetb

XRP'i şansı henüz kaybedilmedi...