Jump to content
XRP_1987

EX-YU

Recommended Posts

Ni meni nije u planu nista vise vrtit, a pogotovo ulagat. XRP koliko vidim je jedini sa pravom idejom. 

Ste razmisljali kako jednog dana ako dodemo do toga to nekako povuć. Nase drzave nemaju to regulirano sigurno.

Hrabo pitanje [emoji3] 0.01 da je a da ce biti USD 1.. vazi!
Sumnjam da se tako nesto moze znati...

Spectrecoin je sada dosta slab, oko dvestoti je u market capu a kazu da ce mozda postati sledeci currency za deep-web ili dark-web kako god se zvao.
Ja sam kupio nesto malo, pa cemo videti, ne pipam [emoji4]
Thx na info, nisan zna za Spectrecoin. Medutim, ne vidim kako iti jedan privacy coin moze biti bolji od Verge, pogotovo sada kad su napokon izbacili Wraith protokol. Ali svakako cu se informirati o Spectrecoin-u :)

Onda si dobar ako si na 0.23$ ... Tek sada je postalo jako aktualno, a jos je jeftin ako ga usporedis sa ostalim 'poznatim'.
Ja imam dogecoin i bytecoin, ali samo sam ih uzeo jer su bili ful jeftini, nisam nista istrazivao. Jedino Ripple pratim i istrazujem [emoji3]
Imao sam i siacoin i kako je padao sam prebacio u XRP, a vidim da sad luduje. 

Da jako sam zadovoljan sa relativno ranim ulaskom u XRP. Steta sta nisan mogao sa nekim vecim ulogom, ali i ovo ce se isplatit hehe

Kako bi najjednostavnije objasnili ideju nekom ko tvrdi non stop da je XRP vlasnistvo banaka i Ripple-a, centraliziran itd. ..... za razliku od same ideje kriptovaluta koja se zasniva na decentralizaciji ...

I zasto je bolje i za banke i ostale korisnike da cijena bude sto visa ?

Pozdrav ....

kakva s vaša stajališta oko ovih priopćenja, partnerstava i padanja/dizanja cijene ... na forumu je tesko neku normalnu raspravu naći u zadnje vrijeme

Kako bi najjednostavnije objasnili ideju nekom ko tvrdi non stop da je XRP vlasnistvo banaka i Ripple-a, centraliziran itd. ..... za razliku od same ideje kriptovaluta koja se zasniva na decentralizaciji ...
I zasto je bolje i za banke i ostale korisnike da cijena bude sto visa ?

XRP je vlasnistvo onoga ko ga posjeduje. Banke i financijske institucije ce ga koristit kao sredstvo slanja novca od tocke A do tocke B, jako brzo i jako jeftino, pogotovo u usporedbi sa dosadasnjim sustavom. Nema govora o centralizaciji kad ga svatko moze posjedovat. Naravno, pojedinci u manjoj kolicini jer banke imaju vise novca za kupit vise XRP tokena. Sto se tice cijene, moje misljenje je da je svima u interesu da cijena bude veca jer bi to znacilo da je manja kolicina XRP tokena potrebna za prebacit vecu kolicinu novca. Kad se uzme u obzir da se dnevno miljarde, ako ne i triljuni, transferiraju onda definitivno XRP mora bit skuplji da bi cijena transfera bila sto manja i da bi cijena i likvidnost bili sto stabilniji.

Nadam se da sam to dobro skonta :) Ako netko ima bolje objasnjenje neka se ubaci.

Pozdrav ....
kakva s vaša stajališta oko ovih priopćenja, partnerstava i padanja/dizanja cijene ... na forumu je tesko neku normalnu raspravu naći u zadnje vrijeme
Pa mislim da na forumu ima jako dobrih rasprava i konkretnih i detaljnih informacija pa bi bilo dobro da svatko sta vise procita i prouci.

Mislim da ova zadnja partnerstva su samo vrh sante leda i da nas ceka uzbudljivo razdoblje, a samim time i porast cijene XRP tokena. Trenutno je cijelo trziste u crvenom i cijene svega padaju sto je i OK jer se svako toliko mora dogodit korekcija cijena. Nema razloga za brigu, stovise, idealno za kupnju jos XRP-a i drugih coinova/tokena ;)

Nesto je utihnula rasprava? Nadam se da ste svi i dalje tu i da niste pokleknuli rasprodaji s obzirom da je cijelo trziste u banani.
Mislim da je vrijeme idealno za kupnju ;)
Da li je vec netko kupovao nesto novo, imate li jos sta za preporucit? Trenutno mi zanimljivi Tron, Kin, Cardano, BAT i GridCoin, ali nikako da kupim nesto.

On 16. 01. 2018. at 3:40 PM, niksacatipovic said:

Nesto je utihnula rasprava? Nadam se da ste svi i dalje tu i da niste pokleknuli rasprodaji s obzirom da je cijelo trziste u banani.
Mislim da je vrijeme idealno za kupnju ;)
Da li je vec netko kupovao nesto novo, imate li jos sta za preporucit? Trenutno mi zanimljivi Tron, Kin, Cardano, BAT i GridCoin, ali nikako da kupim nesto.

Ja sam ovdje. Ali samo drzim svoj dio. Niti pomisljam na prodaju, niti vise ne kupujem nista. Samo pratim...

Pozz ekipa iz Irske. Rado ću posjetiti Beograd na $10, počnite polako sa pripremama, dogovaranje lokala i to, kraj godine je blizu :)

ja ulažem postepeno u XRP i TRX, TRX planiram prodati nakon mainnet launch-a prateći cijenu planiram tu ubosti nešto sitno i onda sve u XRP i po sitno u druge coine. Teško je biti investitor bez love ;) al XRP se čini kao novi bitcoin i sve vise i vise mislim da će se preko noći desiti “swap” u cijenama odnosno bitcoin investitori masovno srušiti bitcoin i podići XRP. Hmm

Zamrla diskusija? Evo mene banali na bitcointalk forumu pa rekoh da vidim ima li kakva alternativa