Jump to content
XRP_1987

EX-YU

Recommended Posts

Tu je opustenije, nemoramo na engleski. Od kuda ste ? Mislim da jako malo ljudi iz našeg područja je uključeno u kripto, a pogotovo XRP.

Edited by XRP_1987

U Zgu sam, iako nisam iz Zg.

Nisam baš siguran dal je malo ljudi u kripto, velika većina je čula, sve više ih je unutra, a xrp je dosta popularan koliko sam shvatio. Da ne vjr, al to su moji dojmovi. 

Ja sam iz Rijeke, 27god. I u svojoj okolini slabo je tko unutra, jedino sto se po vijestima cita. A i ako netko govori, uglavnom je bitcoin. Sto vam znaci sell order tamo kad ste pisali ?

Sell order je kad unaprijed postaviš nalog za prodaju coinova kad cijena dosegne određenu cifru. 

Tipa prodaj 100xrpa kad cijena dosegne 5€. Ne moraš visit stalno na burzi i klike that. 

Ahaa to je za trade. Razumijem iako sam trenutno samo za holdanje jer sam misljenja da bi trebalo jos dosta rasti. Pucam na veliko :)

I slazem se za splavove, u Rijeci nemam sta za ponudit, mozda zato jer mi je dosadilo tu haha

Sta jos imate osim XRP-a? Ja jos Golem, Verge i nesto sitno Electroneum-a.

Da li znate za kakav dobar coin ili token sa potencijalom da dosegne $1, a da je trenutno manji od $0.01?

Steta sta san u XRP usa tek kad je bia na $0.23.

6 minutes ago, niksacatipovic said:

Sta jos imate osim XRP-a? Ja jos Golem, Verge i nesto sitno Electroneum-a.

Da li znate za kakav dobar coin ili token sa potencijalom da dosegne $1, a da je trenutno manji od $0.01?

Steta sta san u XRP usa tek kad je bia na $0.23.

Hrabo pitanje :D 0.01 da je a da ce biti USD 1.. vazi!
Sumnjam da se tako nesto moze znati...

Spectrecoin je sada dosta slab, oko dvestoti je u market capu a kazu da ce mozda postati sledeci currency za deep-web ili dark-web kako god se zvao.
Ja sam kupio nesto malo, pa cemo videti, ne pipam :)

Edited by beagleboy

Onda si dobar ako si na 0.23$ ... Tek sada je postalo jako aktualno, a jos je jeftin ako ga usporedis sa ostalim 'poznatim'.

Ja imam dogecoin i bytecoin, ali samo sam ih uzeo jer su bili ful jeftini, nisam nista istrazivao. Jedino Ripple pratim i istrazujem :D

Imao sam i siacoin i kako je padao sam prebacio u XRP, a vidim da sad luduje. 

Edited by XRP_1987

Mene više zanima neki coin koji ima dobar koncept nego da je. 001.

Tipa Siacoin mi zvuči dobro, al opet ta inflacija mi je malo nejasna. 

Cardano ili IOTA su isto primamljivi, al ti imaju previše posla još, možda ne prežive IMO. 

Držim samo XRP zasad :)