Jump to content
Sign in to follow this  
turkeyxrp

Ripple Almak İsteyenler , Detaylı anlatım.

Recommended Posts

Arkadaşlar XRP yatırımı yapmak için tam zamanı ve lütfen bitcoin trenini kaçıranlar , bu treni kaçırmasın , cünkü bu XRP sistemi , harika bir sistem , yatırım yaptıgım için söylemiyorum , kullanmaya başladım ve vazgeçemez oldum , saniyeler içerisinde işlemler bitiyor , amerikadan - turkiye para gönderim hızı 2 sn nasil olabilir ? işte XRP , Bitcoini geçicek unutmayın.

Türkiyede , Nasil Ripple alirim ?

Arkadaşlar Gatehub.net üye olun , ripple cüzdan adresinizi not edin örnek : "rKRJXyp435p1RTWAMfpqnv6uvyPDFvQm5g" cüzdanınız oldu ve şimdi türk lite coin piyasasından Ne kadar yatırım yapmak istiyorsanız 20.000 TL , Lite coin aliyoruz , Koinimden alabilirsiniz .

Şimdi Koinim veya herhangi bir borsadan Litecoin aldık elimizde atiyorum 200 LTC var , bunu changelly.com ' a girerek üye oluyorsunuz , LTC TO XRP seçiyorsunuz , cüzdanınızı yazıyorsunuz , sonuc 2 saniyede Ripple'larınız resmi cüzdaniniz GATEHUB ' da.

Not : Gatehubda depolamaya güvenmeyen arkadaşlar LEDGER NANO S alarak , orada depolayabilir.

Hepinize bol kazançlar.

Gatehuba hiç güvenmiyorum 0.2 adet ethereum adresine yolladım para çalındı 100 defa yazdım yardım etmiyorlar hala uğraşıyorum bana biri yardımcı olabilirmi.

www.koinal.io üzerinden kredi kartıyla ripple alabilirsin. 'koinalio' kodunu kullanarak da 2018 boyunca  250 TL' ye 5 TL indirim, 500 TL' ye 10 TL indirim, 1000 TL' ye 20 TL indirim, 2500 TL' ye 50 TL indirim ve 5000 TL' ye 100 TL indirim veriyorlar.

On 12/15/2017 at 12:06 AM, Murat said:

Slm. Kredi kartı ile nasıl ripple alabilirim, yardımcı olabilir misiniz.

www.koinal.io üzerinden kredi kartıyla ripple alabilirsin. 'koinalio' kodunu kullanarak da 2018 boyunca  250 TL' ye 5 TL indirim, 500 TL' ye 10 TL indirim, 1000 TL' ye 20 TL indirim, 2500 TL' ye 50 TL indirim ve 5000 TL' ye 100 TL indirim veriyorlar.