Jump to content

Xtremcoin

Member
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Xtremcoin

 • Rank
  Newbie

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.xtremcoin.com

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Interests
  Xtremcoin website sell Ripple with Turkish Lira. Coming soon.
 • Location
  Turkey
 • Country
  Turkey
 • Ripple Address
  Xtremcoin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Türkiye'de Ripple Instant altyapısı olan ilk ve tek kuruluş Xtremcoin çok yakında hizmete açılacak. Ripple servislerinden yararlanabileceğiniz aynı zamanda değişim yapabileceğiniz özel bir instant servisi ile sizlere hizmet vermeye hazırlanan Xtremcoin kapsamlı teknolojisi ve uçtan uca koruması ile diğer servis sağlayıcılarından farklı olarak Ripple anlık değişim imkanı sunmaktadır. Ripple networkü içersindeki yerini alan ilk ve tek XRP/TRY servis sağlayıcısıdır. Bu bağlamda Türkiye'de Kripto Para alanındaki yenilikçi ve öncü çalışmaları ile adından söz ettirmeye devam edecektir. XTR'ın lansmanı için çalışmalarına aralıksız devam eden Xtremcoin Global bir çalışma olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekte ve bu alandaki en profesyonel çalışmaları ortaya koymaktadır. XTR'ın özelliği Türkiye'nin ilk Ethereum altyapısına sahip Altcoin çalışmasıdır. XTR'ın temel amacı Turk Lirası ile satışının sağlanması ve network içerisinde Türk Lirasının'da diğer Kripto Paralar karşısında kayda değer şekilde kazanım elde etmesidir. Bu alandaki çalışmaları oldukça yakından takip eden Xtremcoin XTR için planladığı lansmanı yılbaşına doğru yine Xrpchat aracılığı ile duyuracaktır. 1/12/2017 tarihinde faal olarak hizmete başlaması beklenen Xtremcoin'in çalışmaları devam etmektedir. Lütfen yapım aşamasında olduğunu unutmayınız. *****Önemli not: Lütfen herhangi bir para transferi gerçekleştirmeyiniz. Burada yayına açıldığını duyurmadığımız sürece yapacağınız transfer yada denemelerden oluşan kayıplardankesinlikle Xtremcoin sorumlu tutulamaz. Bu yazı ve içerik sadece tanıtım amacı taşımaktadır. Herhangi bir şekilde örnek gösterilerek amacı dışında kullanılamaz. BTC, TLC ve BCH aktif olarak bulunan Xtremcoin'de XRP ve ETH bir iki gün içerisinde aktif edilmiş olacaktır ancak bu kesinlikle kullanılabilir olduğu anlamını taşımaz. Lütfen uyarıyı dikkate alınız. Xtremcoin Team
 2. Teşekkürler. Daha detaylı yazılar ve açıklamalar yazmaya devam edeceğiz. Xtremcoin çalışmamızda yeni gelişmeleri açıkladığımız bölümlerimiz ve haber kaynaklarımız da olacak. geri dönüş için teşekkürler.
 3. Ripple nedir? Değerli arkadaşlar öncelikle isterseniz biraz Ripple'ı tanıyalım. Elbette bilen arkadaşlarımız için bu tanıtım anlamsız gelebilir ancak bilmeyen arkadaşlarımızın daha net olarak bu anlatımı incelemeleri açısından naçizane yine yazmak istedim. 1. Soru: Ripple XRP'mi? Hayır Ripple XRP değil. Ripple Eş zamanlı küresel bir ödeme ağıdır. bankalar arasında maliyeti düşürerek ödeme hızını arttırmak ve bu sistemde küresel bir ödeme networkü oluşturmak için kurulmuş ülkeler arası şeffaf bir kontrol mekanizmasına sahip ödeme alma ve gönderme servsidir. Bu ödeme servisinin para biriminin adı XRP'dir. Ripple bankalara sunduğu düşük maliyet ve yüksek hız sayesinde uluslararası ödemelerde Bitcoin, Litecoin ve Ethereum gibi dünyada belli bir yere sahip olan ve global ölçekte en yüksek değerleri taşıyan para birimleri arasında en çok kullanılan 3. para birimi olan XRP'nin de sahibi ve yöneticisidir. Ripple sisteminin direk olarak herhangi bir satış yeri yoktur. Ancak banka nezdinde yada yüksek potansiyel alımlarda satış desteği sunmaktadır. 2. Soru: XRP Nedir? XRp ise Ripple'ın kendi networkünde para almak göndermek ve diğer para birimleri ile takas etmek için kullandığı para birimidir. Yani kendi networkü içerisinde her türlü para birimi ile alımı mümkün olan XRP'nin aynı zamanda yine kendi networküne dahil bir çok para birimi ile değişimi de mümkündür. 3. Soru: Türkiye'de Ripple Türk Lirası ile Ripple alabileceğimiz bir yer var mı? Yakın zaman içerisinde Xtremcoin adresinden XRP satın alabilirsiniz. Türk lirası ile ilk XRp satışı gerçekleştirecek olan ve kendi CryptoCurrency çalışması olan XTR'a sahip tek site olma özelliğini taşıyor. 4. Soru: Neden XRP? Bir çok nedeni var banka sistemlerine girmiş ilk cryptocurrency. Aynı zamanda uygun fiyatı ve globaldeki miktarı ile de değer kazanması mümkün bir para birimi. Aynı zamanda unutulmaması gereken en önemli konu da bu. Her gün bittikçe azalıyor. Nedeni ise gönderim masrafları olarak kullanılan 0.00003 (örnek) her gönderimde total değerden düşüyor. Bir gün geldiğinde dünyada belkide sadece 1 ripple kalıcak . Gerçi o günü biz görebilir miyiz bilinmez ama bu önemli bir ayrıntı.
×
×
 • Create New...